Par mums

Udensbumbas logo mazsSIA “One Way” ar zīmolu www.udensbumbas.lv ir pazīstami kopš 2010. gada. Mūsu pamatdarbība ir ūdensbumbu noma, piepūšamo atrakciju noma, pārvietojamā āra boulinga noma un tirdzniecība. 2019. gada sezonas jaunums – gumijas batutu noma, kas ir pirmais Latvijā. Kopš 2014. gada, vasaras sezonās, piedāvājam jebkuram interesentam izbaudīt ūdensbumbu priekus mūsu nomas punktā Jūrmalā, uz Jomas ielas.

Deviņu darbības gadu laikā esam piedalījušies vairāk kā 500 pasākumos visā Latvijā.

Pārsvarā tie ir pilsētu svētki, sporta spēles un bērnu nometnes, kuros tiek izmantotas mūsu atrakcijas. Mūsu ūdensbumbām oriģinālu pielietojumu ir raduši mūziķis Intars Busulis, grupa Bermudu divstūris, Dailes teātra aktieri un Rīgas Dinamo spēļu starplaiku aizpildītāji.

Mūsu piedāvātās atrakcijas atbilst visām drošas lietošanas prasībām un ES direktīvām, kā arī aprīkojums ir sertificēts ar Eiropas CE sertifikātu. 2016. un 2017. gadā mūsu piepūšamajām atrakcijām tika veiktas drošības pārbaudes no Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) puses. Atkāpes no drošības standartiem netika konstatētas. Lietojiet drošas atrakcijas!